powrót do menu
Wróżka Irmina May Opinie

Prezentuję opinie o moich wróżbach i pracach magicznych wystawione przez moich internetowych klientów.
***
Witam...jestem wdzieczna za odpowiedź, po każdym meilu od Pani bardzo dobrze się czuje i zawsze droga moja jest łatwiejsza, będę co wieczór powtarzać słowa, które tak bardzo mi pomagaja,pozdrawiam G.
***
Serdecznie dziękuję Pani za swoje wróżby. Dziękuję za Pani wyrozumiałość w słuchaniu pytań i smutków złamanego i troszkę zagubionego serca. Dziękuję, że w jakiś sposób była Pani ze mną i pomogła mi to wszystko przejść oraz za to, że wskazała Pani mi drogę, jakieś rozwiązanie. Od tej pory postaram się schować złości (które są raczej dziecięcą urazą niż formą poważnej nienawiści do drugiego człowieka ) i kierować się miłością. Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję za poświęcony czas i energię jakie Pani włożyła w moje sprawy,M.
***
Dziękuję bardzo. Ostatni rok był dla mnie straszny, potrzeba mi spokoju i stabilizacji. A karty pokazują kolejne zawirowania.  Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie dla mnie lepszy czas. Pozdrawiam J.
***
Dziekuje Pani Irmino za wysłaną wrożbę z kart tarota dopiero dzisiaj czytam, Pani Irmino wrożba z kart tarota  jest bardzo interesujaca i ciekawa. Moje pytanie nie bylo przypadkowe ponieważ chcialam wiedzieć  tak naprawdę co on zamierza z tą sprawą zrobić spodziewałam się takiego rozwiazania. Moje obawy i wątpliwośći  w 100 procentach się sprawdziły. Dziękuje za medytacje ktorą otrzymałam napewno z niej skorzystam pozdrawiam M.
***
                      więcej .....
Strona Główna|Kontakt|Polityka Prywatności|
Magiczny Blog wróżki Irminy May
Miłość jest najważniejsza.
Poznaj swoją przyszłość.
MIŁOŚĆ ZDRADA
miłosne historie,  porady jak zarabiać w internecie, komentarze poranka ...
wrozby tarota

 2010-2011 by ANDstudio & Grasako